top of page

Proč již nelze koupit starší ročníky malinovice Martenz

V poslední době se množí žádosti Vás zákazníků o starší ročníky malinovice. Hlavně je zájem o ročníky z prvních kolekcí Martenz a to 2016, 2017, 2018 a 2019. U malinovice Black je zájem o ročník 2020, který byl loni uveden ve světové premiéře.


Rád bych odpověděl, jak to vlastně je s našimi archivními ročníky malinovice.


autor: Zdeněk Jurášek

2 minuty čteníOmezená produkce = limitované kolekce lahví

V Martenz se od počátku firmy zaměřujeme na výrobu pálenek z atraktivního ovoce s vysokým podílem ruční práce v malých sériích. Zaměřujeme se na kvalitu, ne na vysokou produkci. Například aktuální kolekce Malinovice letní sklizeň 2021 má jen 1980 ks lahví. Dostupných je nyní jen něco málo přes 400 ks. Pokud se kolekce doprodá, již žádná lahev není k dispozici. Není možné ji dovyrobit.


Ve firemním archivu necháváme pouze několik kusů lahví

Ve firemním archivu si necháváme pouze nezbytně nutné množství lahví v řádu desítek kusů. Z prvních ročníků máme spíše jen jednotky kusů. Proto, i kdybychom moc rádi, nemůžeme zákazníkům nabídnout starší ročníky.

Pokud přijde dotaz, jak tedy starší ročníky získat je odpověď složitější. Snad jen pokud se objeví v nabídce na aukčních portálech od soukromích majitelů, kdy vlastník tuto láhev nabídne. Je to ale zpravidla již za vyšší cenu.


Jedna láhev navíc se vždy hodí

Proto doporučujeme, pokud uvažujete si lahve nechat k nějaké příležitosti nebo si vytvářet soukromou sbírku, koupit o nějaký ten kus pálenky navíc. Noví zákazníci jsou omezeni nákupem 2 lahví. U členů MartenzClubu nabízíme možnost nákupu i většího množství. Navíc každý člen MartenzClubu má přednostně 2 lahve rezervované a má jistotu, že se na něj vždy dostanou, pokud projeví zájem.


Archivní pálenka malinovice RESERVE

Pro zájemce o starší ročníky máme jednu dobrou zprávu na závěr. Každý rok na podzim /od loňského roku/ budeme uvádět do prodeje archivní 3 roky starou pálenku s názvem Malinovice RESERVE. V tomto roce to bude pálenka z malin s destilací v roce 2019. Je pravdou, že se jedná o menší množství kolem 300 ks lahví, proto je nákup omezen na 1 láhev. Tyto pálenky jsou určeny pouze pro členy MartenzClubu. Pro volný prodej nejsou k dispozici.Aktuální nabídka Malinovice ze sklizně léto 2021Comments


Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page