top of page

Pouze maliny a nic jiného - to jsou Original pálenky Martenz. Důkaz místo slibů.

Každá láhev Martenz obsahuje až 6 kg výběrového ovoce.


Občas v komentářích u našich produktů čteme komentáře typu ....v pálence nemůže být tolik ovoce. V dnešní době se tomuto pochybování nedivíme, protože ne všechny výrobky jsou tak kvalitní, jak se tváří.


U značky MARTENZ při výrobě pálenek používáme pouze kvalitní ovoce. A jak proces výroby probíhá ?


1 minuta čtení


1. Dlouhodobě spolupracujeme s ovocnými farmami?

Abychom mohli vyrobit zamýšlené množství Malinovice spolupracujeme s několika ovocnými farmami, které se zaměřuji  na pěstování drobného ovoce. Sklizeň probíhá jednou za dva dny. Do doby než je nasbíráno potřebné množství malin jsou uskladněny v chladících prostorech, aby se zachovala jejich čerstvost.
2. Náš výrobní postup počítá pouze s ovocem

Do fermentačních nádob jsou vsypány čerstvé maliny, k nimž se přidávají speciálně vyšlechtěné kvasinky určené pro destilaci kvalitních destilátů. Následně jsou nádoby přemístěny do speciálně upravené místnosti, kde za stálého dohledu a při regulované teplotě probíhá kvašení. Tento proces je našim know-how. Důležité je, aby se toto dělo pozvolna, čímž zůstává zachováno bohaté aroma a chuť malin.3. Pouze originál pálenka může mít název Malinovice na etiketě

Pokud najdete na etiketě láhve název Malinovice a ve složení Malinový destilát, tak si můžete být jisti, že se jedná o originál pálenku. Legislativa je v tomto naštěstí striktní, a pokud není použito pouze ovoce k výrobě pálenky neumožňuje takto pálenku označit. Neoriginální produkt, pak může mít označení Malina, Malinový geist apod.Malinovice Martenz - prémiový produkt

Pěstování a sklizeň malin vyžaduje mimořádnou péči a práci, což se odráží i v náročnosti celé výroby tohoto destilátu. Nasbírat 1 kg švestek je několinásobně snazší než 1 kg malin. K tomu, abychom vytvořili Malinovici, je potřeba použít větší množství ovoce, což dodává této pálence její nezaměnitelný charakter.


Malinovice Martenz je synonymem pro exkluzivitu – ať už si přejete dopřát si nezapomenutelný zážitek, nebo obdarovat někoho jedinečným dárkem.


.留言


Nejnovější příspěvky
Archiv
bottom of page